• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku INDS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem INDS. Jeżeli chcesz otworzyć plik INDS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku INDS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe InDesign Format Adobe Systems

Co to jest plik INDS?

Sespet utworzony przez program InDesign, profesjonalny układ układu stron. Zawiera podzbiór dokumentu programu InDesign, na przykład element strony lub grupa elementów strony. Przechowywane w formacie XML. Służy do eksportowania i ponownego wykorzystania części dokumentu.

Fragmenty mogą zostać utworzone przez wybranie jednego lub więcej obiektów w programie InDesign, a następnie przeciągnięcie ich na pulpit. Mogą być również eksportowane przez wybranie pliku & rarr. Eksportuj w programie InDesign.

Pliki INDS były używane przez starsze wersje programu InDesign. Zostały zastąpione plikami .MSMS.

Jak otworzyć plik INDS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku INDS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi INDS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem INDS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik INDS

Inne problemy z plikiem INDS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem INDS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami INDS:

  • plik INDS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku INDS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik INDS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik