• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku INDB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem INDB. Jeżeli chcesz otworzyć plik INDB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku INDB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe InDesign Book Format Adobe Systems

Co to jest plik INDB?

Plik INDB zawiera książkę stworzoną przez firmę Adobe InDesign, profesjonalny układ stron i program wydawniczy. Przechowuje wiele dokumentów .INDD, które zawierają strony i rozdziały książki. Pliki INDB zawierają również numery stron, indeksy i inne informacje formatujące.

Pliki INDB służą do kompilacji dokumentów w większej książce, a także do publikowania i drukowania ostatniej kopii. Są często przydatne do oszczędzania zasobów komputerowych podczas edytowania, ponieważ komputer nie musi ładować całej zawartości pliku INDD podczas tworzenia książki.

Aby utworzyć plik INDB, wybierz Plik i rarr. Nowy & rarr. Książka ..., wybierz swoją książkę, wybierz lokalizację zapisu i kliknij przycisk Zapisz.

Książki można uzyskać za pomocą panelu Książka w programie InDesign. Książki są oddzielone od dokumentów (pliki INDD), ponieważ jeden lub więcej dokumentów jest używanych do wypełniania zawartości książki.

Jak otworzyć plik INDB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku INDB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi INDB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem INDB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik INDB

Inne problemy z plikiem INDB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem INDB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami INDB:

  • plik INDB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku INDB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik INDB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik