• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku INCP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem INCP. Jeżeli chcesz otworzyć plik INCP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku INCP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe InCopy CS3 Package Format Adobe Systems

Co to jest plik INCP?

Pakiet używany przez program InCopy, profesjonalny program do pisania i edytowania, który ściśle integruje się z programem układowym stron programu Adobe InDesign. Zawiera plik .INCA i powiązane pliki .INCX. Służy do pakowania podzbioru dokumentu InDesign do zdalnej edycji.

Pliki INCP są eksportowane przez projektanta z programem InDesign, modyfikowane przez edytor przy użyciu programu InCopy, a następnie przesyłane z powrotem do projektanta jako pakiet .INDP. Plik INDP można zaimportować z powrotem do oryginalnego dokumentu InDesign (plik .INDD) przy użyciu programu InDesign.

W przypadku InDesign i InCopy CS4 pliki pakietu InCopy korzystają z rozszerzenia .ICAP.

Jak otworzyć plik INCP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku INCP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi INCP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem INCP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik INCP

Inne problemy z plikiem INCP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem INCP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami INCP:

  • plik INCP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku INCP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik INCP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik