• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku INCA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem INCA. Jeżeli chcesz otworzyć plik INCA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku INCA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe InDesign Format Adobe Systems

Co to jest plik INCA?

Plik INCA zawiera podglĘ ... dy elementu strony używane przez program InCopy, edytor tekstu, który integruje się z programem układów stron programu Adobe InDesign. Składa podgląd elementów strony z podzbioru dokumentu InDesign (plik .INDD), a także uprawnienia dostępu do modyfikowania skojarzonych plików treści powiązanych z .INCX. Pliki INCA są używane do dzielenia pracy niezbędnej do edycji publikacji.

Pliki przypisane są tworzone przy użyciu programu InDesign, a następnie przypisane do określonego edytora, który ma uprawnienia do edytowania zawartości strony przy użyciu programu InCopy. Po zakończeniu strony edytor powiadamia nadawcę. Proces ten jest przydatny na kilka sposobów: Dzielenie zadań edycyjnych między wieloma edytorami. Zapobieganie niechcianym zmianom chronionych części dokumentów programu InDesign, takich jak układ główny. Zmniejszenie rozmiaru pliku i projektu wysłanego do redaktorów. Korzystanie z systemu check-in / check-out, aby tylko jeden pracownik miał dostęp do zawartości strony naraz. Śledzenie, którzy edytorzy zmodyfikowali fragmenty dokumentu. Pliki INCA są eksportowane z plikami zawierającymi powiązane z INCX, które zawierają tekst, grafikę i ramki, które mają być modyfikowane. Redakcja zazwyczaj uzyskuje dostęp do plików INCA i INCX w sieci.

Pliki INCA zostały zastąpione przez pliki .ICMA w programie InDesign i programie InCopy CS4 i nowszych wersjach.

Jak otworzyć plik INCA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku INCA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi INCA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem INCA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik INCA

Inne problemy z plikiem INCA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem INCA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami INCA:

  • plik INCA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku INCA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik INCA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik