• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IDPK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IDPK. Jeżeli chcesz otworzyć plik IDPK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IDPK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe InDesign Format Adobe Systems

Co to jest plik IDPK?

Plik IDPK to pakiet wyeksportowany przez Adobe InDesign, program do publikacji cyfrowych i drukowanych. Zawiera on treść publikacji InDesign, która ma być nadrukowana w internecie. Pliki IDPK są używane do przesyłania danych z publikacji z programu InDesign i importowania go do programu Adobe GoLive.

Pliki IDPK mogą zawierać cały dokument programu InDesign lub mogą przechowywać podzbiór dokumentu. Po zaimportowaniu do programu Adobe GoLive publikacja może zostać przekształcona w treść odpowiednią dla internetu.

Program Adobe GoLive został przerwany na rzecz programu Adobe Dreamweaver. Dlatego użycie plików IDPK jest rzadkie.

Jak otworzyć plik IDPK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IDPK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IDPK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IDPK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IDPK

Inne problemy z plikiem IDPK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IDPK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IDPK:

  • plik IDPK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IDPK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IDPK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik