• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HYP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HYP. Jeżeli chcesz otworzyć plik HYP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HYP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Acrobat Dictionary Format Adobe Systems

Co to jest plik HYP?

Plik używany przez produkty Adobe, takie jak Illustrator, InDesign i starsze oprogramowanie FreeHand. Zawiera informacje o słowniku używane przez moduł sprawdzania pisowni. Obsługuje wiele języków.

Pliki HYP są również używane przez inne programy, takie jak ACD Systems Canvas.

Jak otworzyć plik HYP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HYP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HYP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HYP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HYP

Inne problemy z plikiem HYP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HYP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HYP:

  • plik HYP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HYP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HYP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik