• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HTMLZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HTMLZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik HTMLZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HTMLZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Zipped HTML Format N/A

Co to jest plik HTMLZ?

Plik zawierający e-book zapisany w formacie HTMLZ, który jest plikiem .ZIP z rozszerzeniem ".Htmlz". Zawiera wiele plików, w tym plików HTML, obrazów i pliku metadata.Opf (.OPF). Służy do pakowania zawartości eBooka w jednym archiwum.

Jak otworzyć plik HTMLZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HTMLZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HTMLZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HTMLZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HTMLZ

Inne problemy z plikiem HTMLZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HTMLZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HTMLZ:

  • plik HTMLZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HTMLZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HTMLZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku HTMLZ
HTMLZ do MOBIHTMLZ do EPUBHTMLZ do PDF