• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HI. Jeżeli chcesz otworzyć plik HI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
High Scores Format The MAME Team

Co to jest plik HI?

Plik gry zapisany przez emulatory gier wideo w wersji MAME, np. MAME i MacMAME. Zapisuje listę wysokiej jakości w grach wideo. Służy do zapisywania rekordów rozgrywki.

Jak otworzyć plik HI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HI

Inne problemy z plikiem HI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HI:

  • plik HI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik