• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HPF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HPF. Jeżeli chcesz otworzyć plik HPF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HPF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
High Performance FORTRAN Format N/A

Co to jest plik HPF?

Program napisany w programie High Performance Fortran (HPF) - języku programowania, który udostępnia zestaw rozszerzeń Fortran 90. Umożliwia dostęp do funkcji zawartych w nowoczesnych architekturach wysokiej wydajności.

Język HPF jest definiowany przez High Performance Fortran Forum (HPFF).

Jak otworzyć plik HPF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HPF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HPF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HPF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HPF

Inne problemy z plikiem HPF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HPF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HPF:

  • plik HPF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HPF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HPF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik