• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HSH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HSH. Jeżeli chcesz otworzyć plik HSH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HSH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Windows Catalog Search Index Format Microsoft

Co to jest plik HSH?

Plik systemowy utworzony przez usługę indeksowania, składnik systemu operacyjnego Windows używany do tworzenia indeksu systemu plików do przeszukiwania. Powszechnie utworzony w katalogu C: System Volume Informationcatalog.Wci.

Pliki HSH są zapisywane razem z kilkoma innymi plikami indeksu, które razem zawierają indeks wyszukiwania. Inne typy plików obejmują pliki .000, .BK1, .BK2, .PS1, .PS2 i .FID.

Jak otworzyć plik HSH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HSH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HSH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HSH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HSH

Inne problemy z plikiem HSH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HSH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HSH:

  • plik HSH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HSH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HSH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik