• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GTHR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GTHR. Jeżeli chcesz otworzyć plik GTHR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GTHR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Gather Log Format Microsoft

Co to jest plik GTHR?

Plik tekstowy zawierający dziennik danych zebranych przez narzędzie do rejestrowania firmy Microsoft. Utworzone przez wyszukiwarki systemu Windows, Microsoft Exchange i SharePoint Portal Server po każdym procesie indeksowania plików.

Zarówno program Microsoft Exchange, jak i SharePoint Portal Server tworzą pliki GTHR w celu identyfikacji dokumentów i wiadomości, które nie zostały pomyślnie zaindeksowane. Można je wyświetlić przy użyciu narzędzia Gthrlog.Vbs, wpisując następujące polecenie:

cscript gthrlog.Vbs "[ścieżka do pliku GTHR]"

Ponieważ pliki GTHR zawierają tylko dane indeksu, mogą zostać usunięte, jeśli rosną zbyt. Jednak w trakcie następnego procesu indeksowania pliki indeksowania systemu Windows mogą trwać dłużej.

Jak otworzyć plik GTHR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GTHR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GTHR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GTHR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GTHR

Inne problemy z plikiem GTHR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GTHR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GTHR:

  • plik GTHR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GTHR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GTHR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik