• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GTABLE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GTABLE. Jeżeli chcesz otworzyć plik GTABLE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GTABLE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Link To Google Fusion Tables Web Application Table Google

Co to jest plik GTABLE?

Plik tabeli Fusion utworzony przez Dysku Google, klient stacjonarny, który synchronizuje pliki z usługą przechowywania plików w chmurze Google Drive. Zawiera odniesienie do tabeli syntezy plików Dokumentów Google przechowywanej na koncie Google użytkownika i otwiera tabelę syntezy w domyślnej przeglądarce po dwukrotnym kliknięciu.

Pliki GFUSION są przechowywane w specjalnym folderze lokalnym o nazwie Dysk Google, po zainstalowaniu klienta na Dysku Google na komputerze.

Tabela Fusion to plik zawierający listę danych, które mogą być wizualizowane za pomocą narzędzi online Google. Na przykład możesz utworzyć listę miejsc, które mogą być wizualizowane na mapie. Można również tworzyć harmonogramy i wykresy z danymi.

Jak otworzyć plik GTABLE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GTABLE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GTABLE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GTABLE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GTABLE

Inne problemy z plikiem GTABLE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GTABLE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GTABLE:

  • plik GTABLE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GTABLE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GTABLE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku GTABLE
GTABLE do KMLGTABLE do CSV