• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GSX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GSX. Jeżeli chcesz otworzyć plik GSX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GSX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Gens Sega Emulator Save State Format N/A

Co to jest plik GSX?

Plik gry stworzony przez emulatory Sega Genesis / Megadrive, na przykład Kega Fusion. Zawiera stan zamrożenia ROM (plik eG, .32X) podczas uruchamiania w emulatorze. Umożliwia użytkownikom wznowienie gier w określonym momencie.

Pliki GSX mogą być otwierane przez niektóre wersje Gens, takie jak Gens / GS.

Stanowiska szybkiego zapisu dla Kega Fusion i Gens / GS używaj rozszerzeń .GS0 - GS9.

Jak otworzyć plik GSX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GSX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GSX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GSX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GSX

Inne problemy z plikiem GSX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GSX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GSX:

  • plik GSX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GSX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GSX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik