• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GROWLREGDICT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GROWLREGDICT. Jeżeli chcesz otworzyć plik GROWLREGDICT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GROWLREGDICT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Growl Temp Format Growl Team

Co to jest plik GROWLREGDICT?

Plik tymczasowy utworzony przez program Growl, program powiadamiania o aplikacji dla systemu Mac OS X. Zapewnia informacje wykorzystywane w słowniku Growl Dictionary (GrowlDict).

Pliki Growl temp zazwyczaj mają nazwę "Growl- [długi ciąg znaków] .GrowlRegDict". W programie Growl w wersji 6. mogą one zostać wyświetlone w Koszu w folderze "Odzyskane pliki" i mogą zostać usunięte przez użytkownika. Rozwiązanie Growl v.7 rozwiązuje ten problem.

Jak otworzyć plik GROWLREGDICT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GROWLREGDICT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GROWLREGDICT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GROWLREGDICT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GROWLREGDICT

Inne problemy z plikiem GROWLREGDICT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GROWLREGDICT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GROWLREGDICT:

  • plik GROWLREGDICT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GROWLREGDICT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GROWLREGDICT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik