• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GROOVE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GROOVE. Jeżeli chcesz otworzyć plik GROOVE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GROOVE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sony ACID Groove Format Sony

Co to jest plik GROOVE?

Plik teksturowania rytmów wykorzystywany przez MAGIX ACID, program do edycji i miksowania dźwięku. Zawiera "rowek", który może zmienić rytm toru. Służy do dodawania odczuć do pętli liniowych.

Instalacja ACID Pro zawiera kilka plików GROOVE, które obejmują style bluesa, hip hopu, swingu, reggae, polyrhythm, warble i inne. Można je uzyskać, korzystając z karty Groove Pool.

Pliki GROOVE niestandardowe można także tworzyć za pomocą Edytora Groove na karcie Groove Pool.

ACID został opracowany przez firmę Sony, dopóki nie został sprzedany firmie MAGIX w 2016 roku.

Jak otworzyć plik GROOVE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GROOVE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GROOVE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GROOVE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GROOVE

Inne problemy z plikiem GROOVE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GROOVE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GROOVE:

  • plik GROOVE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GROOVE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GROOVE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik