• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GRASP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GRASP. Jeżeli chcesz otworzyć plik GRASP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GRASP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Graphical System For Presentation Animation Format N/A

Co to jest plik GRASP?

Animacja utworzona za pomocą oprogramowania GRASP (graficzny system prezentacji).

Jak otworzyć plik GRASP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GRASP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GRASP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GRASP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GRASP

Inne problemy z plikiem GRASP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GRASP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GRASP:

  • plik GRASP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GRASP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GRASP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik