• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GP4

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GP4. Jeżeli chcesz otworzyć plik GP4, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GP4

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Guitar Pro 4 Project Format Arobas Music

Co to jest plik GP4?

Formaty tabulatorów gitarowych używane przez Guitar Pro 4, multitrackowy skład gitary i program do akompaniamentu. Może zawierać karty z gitary, basu lub banjo. Zapisuje dane w formacie notatek muzycznych, które mogą być otwierane przez Guitar Pro lub inne programy notacji gitarowej open-source.

Jak otworzyć plik GP4?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GP4 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GP4 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GP4 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GP4

Inne problemy z plikiem GP4

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GP4 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GP4:

  • plik GP4 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GP4 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GP4 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik