• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GMO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GMO. Jeżeli chcesz otworzyć plik GMO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GMO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GNU Gettext Machine Object Format N/A

Co to jest plik GMO?

Zawiera dane obiektu maszynowego specyficzne dla programu GNU, takie jak gettext. Mogą być generowane lub wysyłane przez program Unix i są używane do tłumaczenia kodu programu. Podobny do pliku .MO, ale używa formatu GNU.

Jak otworzyć plik GMO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GMO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GMO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GMO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GMO

Inne problemy z plikiem GMO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GMO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GMO:

  • plik GMO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GMO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GMO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik