• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FLWA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FLWA. Jeżeli chcesz otworzyć plik FLWA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FLWA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Folder Lock Wallet Format NewSoftwares

Co to jest plik FLWA?

Szyfrowany plik utworzony przez Folder Lock, program służący do ochrony poufnych informacji. Zawiera dane osobowe wprowadzone przez użytkownika i jest zabezpieczone hasłem. Może być używany do przechowywania haseł, numerów kart kredytowych, informacji o kontach bankowych i innych danych osobowych.

Foldery blokady folderu mogą zawierać jedną lub więcej kart, z których każdy zawiera tytuł i listę ciągów tekstowych wprowadzonych przez użytkownika.

Jak otworzyć plik FLWA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FLWA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FLWA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FLWA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FLWA

Inne problemy z plikiem FLWA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FLWA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FLWA:

  • plik FLWA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FLWA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FLWA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik