• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DVDPROJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DVDPROJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik DVDPROJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DVDPROJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple IDVD Project Format Apple

Co to jest plik DVDPROJ?

Projekt DVD utworzony przy użyciu programu Apple iDVD, programu do tworzenia płyt DVD. Zawiera szablon dla interfejsu DVD, rozdziałów filmu i odniesienia do dodatkowych klipów wideo lub pokazów slajdów. Może być nagrany na płycie DVD, którą można odtwarzać na odtwarzaczu DVD.

Projekty iDVD można tworzyć od podstaw lub wyeksportować film z programu iMovie do iDVD. Znaczniki rozdziałów utworzone w programie iMovie są przechowywane przez iDVD.

Jak otworzyć plik DVDPROJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DVDPROJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DVDPROJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DVDPROJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DVDPROJ

Inne problemy z plikiem DVDPROJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DVDPROJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DVDPROJ:

  • plik DVDPROJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DVDPROJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DVDPROJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik