• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FAMILYFILE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FAMILYFILE. Jeżeli chcesz otworzyć plik FAMILYFILE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FAMILYFILE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Reunion Family Format Leister Productions

Co to jest plik FAMILYFILE?

Plik drzewa genealogicznego stworzony przez Reunion, aplikacja genealogiczna dla Mac OS X i iOS (iPhone i iPad). Przechowuje drzewo genealogiczne osób i ich przodków. Służy do śledzenia, przeglądania i drukowania przodków.

Pliki rodzinne rodziny Reunion zawierają informacje, takie jak daty urodzin i śmierci, zawody, religie, notatki, fakty, zdarzenia i znaczniki.

Jak otworzyć plik FAMILYFILE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FAMILYFILE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FAMILYFILE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FAMILYFILE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FAMILYFILE

Inne problemy z plikiem FAMILYFILE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FAMILYFILE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FAMILYFILE:

  • plik FAMILYFILE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FAMILYFILE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FAMILYFILE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik