• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QVPP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QVPP. Jeżeli chcesz otworzyć plik QVPP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QVPP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
QlikView Extension Properties Page Format QlikTech International

Co to jest plik QVPP?

Plik układu wizualnego wykorzystywany przez QlikView, aplikację raportowania Business Intelligence (BI). Zawiera kod źródłowy HTML, który określa układ strony właściwości rozszerzenia (plik .QAR). Służy do formatowania wykresów i innych danych BI w celu wizualizacji.

Rozszerzenia QlikView umożliwiają integrację układów wizualizacji innych firm.

Jak otworzyć plik QVPP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QVPP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QVPP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QVPP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QVPP

Inne problemy z plikiem QVPP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QVPP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QVPP:

  • plik QVPP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QVPP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QVPP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik