• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DWT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DWT. Jeżeli chcesz otworzyć plik DWT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DWT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Dreamweaver Template Format Adobe Systems

Co to jest plik DWT?

Plik DWT jest szablonem służącym do tworzenia wielu stron internetowych w programie Dreamweaver, popularnym programie do tworzenia stron internetowych. Zawiera stronę internetową z regionami edytowalnymi zdefiniowanymi przez regiony użytkowników i nie edytowalne, które mają wpływ na wszystkie strony zaprojektowane z szablonu.

Pliki DWT są pomocne dla programistów, ponieważ umożliwiają zaoszczędzenie czasu i pracy, wymagając tylko jednokrotnego edytowania na innych stronach. Edytowalne regiony wyznaczone w szablonie to obszary, które chcesz edytować indywidualnie na stronach internetowych, które nie będą miały wpływu na inne strony sieci Web pochodzące z szablonu. Reguły, których nie można edytować, to obszary, które mają pozostać takie same na wszystkich stronach, takich jak menu, paski nawigacyjne, logo i stopki.

Możesz zapisać stronę internetową jako szablon DWT, wybierając Plik i rarr. Zapisz jako szablon .... Podczas tworzenia pliku DWT w folderze witryny zostanie utworzony folder o nazwie "Szablony", a plik DWT zostanie umieszczony w tym folderze.

Program Dreamweaver został opracowany przez firmę Macromedia. Adobe nabył program Macromedia w 2005 r., A program został opracowany i rozpowszechniony przez firmę Adobe.

Jak otworzyć plik DWT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DWT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DWT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DWT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DWT

Inne problemy z plikiem DWT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DWT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DWT:

  • plik DWT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DWT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DWT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku DWT
DWT do DWG