• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DMR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DMR. Jeżeli chcesz otworzyć plik DMR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DMR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BrainVoyager QX Project Format BrainVoyager

Co to jest plik DMR?

Plik utworzony przez BrainVoyager, program służący do analizy danych MRI mózgu. Opisuje dane obrazowe mózgu, ale nie zawiera danych - dane są zapisywane w jednym lub więcej odpowiednich plikach (pliki eG, ".Dwi" lub pliki DICOM .DCM). Często używane do łączenia wielu obrazów z projektem sekwencyjnego obrazu.

DMR oznacza rezonans magnetyczny ważony dyfuzją.

Jak otworzyć plik DMR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DMR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DMR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DMR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DMR

Inne problemy z plikiem DMR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DMR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DMR:

  • plik DMR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DMR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DMR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik