• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DM_84

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DM_84. Jeżeli chcesz otworzyć plik DM_84, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DM_84

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Wolfenstein Enemy Territory Demo Format Splash Damage

Co to jest plik DM_84?

Film demonstracyjny zarejestrowany w Wolfenstein - Enemy Territory, gra akcji 3D (znany również jako "W: ET"). Zapisuje grę i zapisuje ją jako film, który można zagrać w W: ET. Przechowywany w folderze "etmaindemos" i można go załadować, korzystając z funkcji "Replays" w Wolfenstein.

Pliki DM_84 są zapisywane przez Wolfensteina: Enemy Territory v. 2.06 i późniejsze. Poprzednie wersje zapisywały nagrania w rozszerzeniach .DM_82 i .DM_83.

Jak otworzyć plik DM_84?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DM_84 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DM_84 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DM_84 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DM_84

Inne problemy z plikiem DM_84

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DM_84 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DM_84:

  • plik DM_84 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DM_84 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DM_84 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik