• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DSKIN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DSKIN. Jeżeli chcesz otworzyć plik DSKIN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DSKIN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DockX Skin Format Mr. Gecko

Co to jest plik DSKIN?

Skóra, którą można zastosować do stacji dokującej Mac OS X przy użyciu funkcji DockX. Zapisano w formacie pakietu, który zawiera wiele obrazów .PNG i pliku .PLIST. Służy do zmiany wyglądu konsoli Dock.

Aby importować skórki do DockX, wybierz polecenie "Importuj skórę" z menu Plik, a następnie wybierz jedno lub więcej plików DSKIN do zaimportowania. Kilka skórek jest dołączonych do DockX i są zapisywane w folderze "DockX Skins".

Jak otworzyć plik DSKIN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DSKIN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DSKIN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DSKIN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DSKIN

Inne problemy z plikiem DSKIN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DSKIN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DSKIN:

  • plik DSKIN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DSKIN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DSKIN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik