• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DRSCAN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DRSCAN. Jeżeli chcesz otworzyć plik DRSCAN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DRSCAN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Data Rescue Scans Format Prosoft Engineering

Co to jest plik DRSCAN?

Plik DRSCAN zawiera skanery utworzone przez program Data Rescue, program służący do odzyskiwania plików z uszkodzonych lub zainfekowanych dysków twardych. Zapisuje wynik jednego lub kilku skanerów, które wykrywają istniejącą strukturę katalogów i lokalizują pliki. Pliki DRSCAN można importować z powrotem do programu Data Rescue, ale tylko wtedy, gdy specyfikacje systemu Mac OS X są zgodne z tymi, które zostały wykonane.

Pliki DRSCAN umożliwiają tworzenie kopii zapasowych skanów, a następnie usuwanie ich z interfejsu skanowania danych w celu zmniejszenia rozmiaru listy.

Jak otworzyć plik DRSCAN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DRSCAN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DRSCAN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DRSCAN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DRSCAN

Inne problemy z plikiem DRSCAN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DRSCAN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DRSCAN:

  • plik DRSCAN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DRSCAN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DRSCAN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik