• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DPROJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DPROJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik DPROJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DPROJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Delphi Project Format Embarcadero Technologies

Co to jest plik DPROJ?

Plik projektu stworzony przez program Delphi 2007 i późniejsze wersje oprogramowania IDE. Używany jako format zapisu i ładowania dla projektu rozwojowego i zawiera odniesienia do plików kodu źródłowego, ustawienia kompilatora i łączników, katalogi dla projektu i inne ustawienia projektu. Zbudowany w pliku .EXE, .DLL lub .OCX.

Pliki DPROJ korzystają z formatowania XML.

Format DPROJ został zastąpiony plikamiBDSPROJ w programie Delphi 2007.

Jak otworzyć plik DPROJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DPROJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DPROJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DPROJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DPROJ

Inne problemy z plikiem DPROJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DPROJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DPROJ:

  • plik DPROJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DPROJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DPROJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik