• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DOLPHINVIEW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DOLPHINVIEW. Jeżeli chcesz otworzyć plik DOLPHINVIEW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DOLPHINVIEW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Dolphin For KDE Folder View Settings Format Dolphin

Co to jest plik DOLPHINVIEW?

Przechowuje preferencje wyświetlania folderu w programie Dolphin, menedżera plików dla środowiska KDE (K Desktop Environment). Zawiera ustawienia okna, takie jak pozycje ikon i tryb wyświetlania. Zazwyczaj ukryte domyślnie.

Wersja Dolphin w wersji KDE3 wykorzystuje pliki DOLPHINVIEW do przechowywania ustawień widoku katalogów, podczas gdy wersja KDE4 używa standardowych plików .DIRECTORY.

Jak otworzyć plik DOLPHINVIEW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DOLPHINVIEW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DOLPHINVIEW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DOLPHINVIEW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DOLPHINVIEW

Inne problemy z plikiem DOLPHINVIEW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DOLPHINVIEW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DOLPHINVIEW:

  • plik DOLPHINVIEW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DOLPHINVIEW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DOLPHINVIEW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik