• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DNL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DNL. Jeżeli chcesz otworzyć plik DNL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DNL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DNAML EBook Format DNAML

Co to jest plik DNL?

plik eBook utworzony i używany przez DNAML oprogramowanie do publikacji. Zawiera czyste dane tekstowe, graficzne i nawigacyjne przechowywane w kompaktowym formacie dla efektywności. Chronione za pomocą zarządzania prawami cyfrowymi (DRM). Używany przez wydawców i autorów do dystrybucji bezpiecznych e-booków.

Podczas gdy pliki DNL są używane przede wszystkim do e-booków, mogą być również używane do eCatalogs, ePresentations, eCards, eBrochures i albumów fotograficznych.

Pliki DNL mogą być pakowane jako samodzielne pliki wykonywalne (.EXE), z których każdy zawiera czytnik DNL.

Jak otworzyć plik DNL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DNL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DNL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DNL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DNL

Inne problemy z plikiem DNL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DNL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DNL:

  • plik DNL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DNL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DNL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik