• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DMGPART

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DMGPART. Jeżeli chcesz otworzyć plik DMGPART, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DMGPART

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Mac OS X UDIF Split Disk Image Format Apple

Co to jest plik DMGPART?

Plik obrazu częściowego dysku używany przez system operacyjny Mac OS X. Zawiera część pliku .DMG, który został podzielony na wiele częściowych archiwów. Często używane do dystrybucji oprogramowania przez Internet w mniejszych rozmiarach pobierania zamiast jednego dużego pobrania. Służy również do tworzenia rozmiarów plików, które pasują do płyt CD lub DVD.

Pliki DMGPART są zwykle dostarczane z odpowiednim plikiem DMG, który jest plikiem głównym dla archiwum podzielonego. Plik DMG można otworzyć, aby zainstalować oprogramowanie.

Jak otworzyć plik DMGPART?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DMGPART jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DMGPART z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DMGPART którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DMGPART

Inne problemy z plikiem DMGPART

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DMGPART nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DMGPART:

  • plik DMGPART którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DMGPART z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DMGPART nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik