• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DLV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DLV. Jeżeli chcesz otworzyć plik DLV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DLV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CATIA Export Format Dassault Systemes

Co to jest plik DLV?

Plik utworzony przez CATIA w wersji 4, program CAD przeznaczony do tworzenia wirtualnych projektów. Zawiera model 3D i jego właściwości. Służy do zapisywania i ładowania informacji podczas procesu projektowania. Może być importowany przez różne inne programy CAD.

Pliki DLV mogą być importowane do nowszych wersji programu CATIA.

Jak otworzyć plik DLV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DLV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DLV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DLV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DLV

Inne problemy z plikiem DLV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DLV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DLV:

  • plik DLV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DLV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DLV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik