• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DINFO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DINFO. Jeżeli chcesz otworzyć plik DINFO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DINFO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DivX Web Player Temporary Download Format DivX

Co to jest plik DINFO?

Plik używany przez program DivX Player, program służący do odtwarzania plików wideo. Zawiera metadane dla lokalizacji odpowiedniego pliku wideo .DDAT oraz linku do pobrania. Służy do zapisywania i ładowania informacji do pobierania, przesyłania strumieniowego i odtwarzania wideo.

Pliki DINFO są używane z plikami DDAT i plikami .DMSK do pobierania plików wideo w programie DivX Player. Pliki DDAT, DMSK i DINFO używają tego samego prefiksu nazw plików i można je znaleźć w folderze "Tymczasowe pliki pobranych plików" w instalacji odtwarzacza DivX Player.

Jak otworzyć plik DINFO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DINFO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DINFO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DINFO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DINFO

Inne problemy z plikiem DINFO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DINFO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DINFO:

  • plik DINFO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DINFO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DINFO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik