• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DES

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DES. Jeżeli chcesz otworzyć plik DES, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DES

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CorelDRAW Corel Designer Technical Illustration Format Corel

Co to jest plik DES?

Ilustracja techniczna 3D stworzona przy użyciu programu Corel Designer, programu projektowania grafiki technicznej. Zawiera trójwymiarowe obiekty, takie jak części urządzenia, które można połączyć w większy zespół.

Jak otworzyć plik DES?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DES jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DES z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DES którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DES

Inne problemy z plikiem DES

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DES nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DES:

  • plik DES którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DES z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DES nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik