• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DCST

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DCST. Jeżeli chcesz otworzyć plik DCST, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DCST

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe InDesign Format Adobe Systems

Co to jest plik DCST?

Plik ustawień używany przez program Adobe InDesign, aplikację służącą do publikowania dokumentów na nośnikach cyfrowych i drukowanych. Zawiera presety dla nowego dokumentu, takie jak szerokość marginesu i inne informacje o układzie strony. Służy do tworzenia dokumentów mających ten sam szablon.

Jak otworzyć plik DCST?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DCST jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DCST z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DCST którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DCST

Inne problemy z plikiem DCST

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DCST nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DCST:

  • plik DCST którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DCST z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DCST nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik