• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DBV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DBV. Jeżeli chcesz otworzyć plik DBV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DBV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Database Variable Field N/A

Co to jest plik DBV?

Definiuje pola bazy danych o zmiennej długości. Może być używany do oznaczania rozmiaru tekstu i binarnych (typu danych BLOB). Odwołanie do bazy danych kompatybilnych z xBase (.DBF) o tej samej nazwie.

Jak otworzyć plik DBV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DBV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DBV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DBV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DBV

Inne problemy z plikiem DBV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DBV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DBV:

  • plik DBV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DBV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DBV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik