• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DAS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DAS. Jeżeli chcesz otworzyć plik DAS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DAS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DeltaMaster Analysis Session Format Bissantz

Co to jest plik DAS?

Plik sesji utworzony przez firmę DeltaMaster, zintegrowany pakiet Business Intelligence służący do analizy i raportowania danych biznesowych. Zawiera informacje o modelu analizy (plik .DAM) wraz z raportami, historią sesji i opcjonalnie wartościami określonego widoku raportów.

Jak otworzyć plik DAS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DAS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DAS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DAS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DAS

Inne problemy z plikiem DAS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DAS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DAS:

  • plik DAS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DAS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DAS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik