• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AFPLOC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AFPLOC. Jeżeli chcesz otworzyć plik AFPLOC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AFPLOC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Mac OS X Filing Protocol Location Format Apple

Co to jest plik AFPLOC?

Zawiera lokalizację systemu, do którego można uzyskać dostęp za pośrednictwem protokołu AFP (Apple Filing Protocol). Zapisuje lokalizację, na przykład adres IP, w formacie XML. Zapewnia jednokrotny dostęp do serwera lub innego urządzenia w sieci.

Pliki AFPLOC są otwierane przez program Apple Finder, który jest częścią systemu operacyjnego Mac OS X.

Jak otworzyć plik AFPLOC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AFPLOC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AFPLOC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AFPLOC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AFPLOC

Inne problemy z plikiem AFPLOC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AFPLOC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AFPLOC:

  • plik AFPLOC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AFPLOC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AFPLOC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik