• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SJAVA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SJAVA. Jeżeli chcesz otworzyć plik SJAVA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SJAVA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Synchronous Java Source Code Format EPFL

Co to jest plik SJAVA?

Plik kodu źródłowego, który może zostać skompilowany przez SJavaC, kompilator języka Java, który rozszerza specyfikację Java 1.4 w celu obsługi synchronicznych aktywnych obiektów. Zawiera standardowy kod źródłowy języka Java oraz synchroniczne aktywne obiekty, które definiują wątki przetwarzania i blokują zachowania.

Synchroniczne pliki Java są używane do aplikacji sterowanych zdarzeniami, takich jak GUI i programy sieciowe. Kompilator SJavaC został napisany przez członków Laboratorium Networkingu Komputerowego w EPFL, szkole politechnicznej w Szwajcarii.

Jak otworzyć plik SJAVA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SJAVA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SJAVA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SJAVA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SJAVA

Inne problemy z plikiem SJAVA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SJAVA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SJAVA:

  • plik SJAVA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SJAVA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SJAVA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik