• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CLM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CLM. Jeżeli chcesz otworzyć plik CLM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CLM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Micrografx Picture Publisher Macro Format YMAX

Co to jest plik CLM?

Plik utworzony przez magicJack, program używany z urządzeniem USB magicJack do nawiązywania połączeń telefonicznych. Zawiera rejestr połączeń ostatnich połączeń telefonicznych. Służy do przechowywania i przeglądania najnowszych historii połączeń telefonicznych.

Jak otworzyć plik CLM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CLM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CLM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CLM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CLM

Inne problemy z plikiem CLM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CLM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CLM:

  • plik CLM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CLM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CLM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik