• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CTT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CTT. Jeżeli chcesz otworzyć plik CTT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CTT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Windows Live Messenger Contact List Format Microsoft

Co to jest plik CTT?

Przechowuje listę kontaktów i grup używanych przez program komunikacyjny MSN / Live Messenger. Zapisany jako plik tekstowy i sformatowany w formacie XML. Może być eksportowany z programu MSN Messenger i importowany przez innego użytkownika.

Kontakty zapisane w pliku CTT mogą zostać zaimportowane do programu Messenger, wybierając opcję Plik & rarr.Import Kontakty z zapisanego pliku.

Windows Live Messenger przestał być realizowany w 2013 r. I przeniósł się do Skype.

Jak otworzyć plik CTT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CTT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CTT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CTT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CTT

Inne problemy z plikiem CTT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CTT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CTT:

  • plik CTT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CTT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CTT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik