• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CGR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CGR. Jeżeli chcesz otworzyć plik CGR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CGR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CATIA MultiCAx Plug-in Conversion Format Dassault Systemes

Co to jest plik CGR?

Plik CAD utworzony przez CATIA, aplikację CAD przeznaczoną do projektowania produktów. Zapisuje wizualizację projektu (.CATPART lub .CATPRODUCT), ale zapisuje tylko informacje geometryczne wymagane do wyświetlenia modelu, a nie wszystkich danych CAD.

Pliki CGR są używane do wysyłania projektów wersji roboczych do sprawdzenia. Mogą być również wstawiane do dokumentów Adobe .PDF przy użyciu wersji Pro Extended firmy Adobe Acrobat.

Jak otworzyć plik CGR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CGR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CGR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CGR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CGR

Inne problemy z plikiem CGR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CGR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CGR:

  • plik CGR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CGR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CGR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik