• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku C10

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem C10. Jeżeli chcesz otworzyć plik C10, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku C10

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Split Multi-volume ACE Compressed File Archive E-merge

Co to jest plik C10?

Część 10 rozszerzonego archiwum utworzonego przez program WinAce, kompresja plików i program do dekompresji. Przechowuje część archiwum ogólnego, która zawiera główny plik .ACE, a następnie ".C00," ".C01," ".C02" itd. Pliki. Służy do przechowywania i przesyłania dużych plików w mniejszych partiach.

Możesz otworzyć plik C10 ręcznie w programie WinAce, aby wyświetlić zawartość w częściowym archiwum. Pliki w pliku C10 mogą być tylko częściowe i mogą nie być możliwe do wyodrębnienia. Aby przywrócić oryginalne pliki z podzielonego archiwum, musisz mieć inne części i główny plik ACE.

Pliki C10 są w rzeczywistości dwunastą częścią archiwum dzielonego, ponieważ jest to plik głównego ACE, a system numerowania zaczyna się od. C00.

Jak otworzyć plik C10?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku C10 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi C10 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem C10 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik C10

Inne problemy z plikiem C10

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem C10 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami C10:

  • plik C10 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku C10 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik C10 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik