• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BTSEARCH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BTSEARCH. Jeżeli chcesz otworzyć plik BTSEARCH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BTSEARCH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BitTorrent Search Engine Specification Format BitTorrent

Co to jest plik BTSEARCH?

Plik definicji wyszukiwarki używany przez aplikacje BitTorrent, takie jak BitTorrent i uTorrent. Zapisano w formacie XML i zawiera informacje o wyszukiwarce, które można dodać do interfejsu użytkownika aplikacji BitTorrent. Zawiera nazwę, opis i adres URL każdej wyszukiwarki.

Gdy plik BTSEARCH zostanie zaimportowany do BitTorrent lub uTorrent, możesz wybrać dodaną wyszukiwarkę z pola wyszukiwania na interfejsie użytkownika. Dodatkowo można przeglądać zainstalowane wyszukiwarki, wybierając Opcje & rarr. Preferencje & rarr. Zaawansowane & rarr. Dodatki interfejsu użytkownika.

Format pliku BTSEARCH oparty jest na dokumencie opisu OpenSearch, ale obsługuje jedynie podzbiór specyfikacji. Wersja uTorrent dla Mac nie obsługuje plików BTSEARCH.

Jak otworzyć plik BTSEARCH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BTSEARCH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BTSEARCH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BTSEARCH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BTSEARCH

Inne problemy z plikiem BTSEARCH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BTSEARCH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BTSEARCH:

  • plik BTSEARCH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BTSEARCH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BTSEARCH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik