• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BRM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BRM. Jeżeli chcesz otworzyć plik BRM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BRM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Bryce Plug-in Format DAZ Productions

Co to jest plik BRM?

Plik wtyczek używany przez wiele wersji Bryce'a, programu modelowania 3D. Zawiera dane dodające nowe funkcje do oprogramowania. Często używany do dodawania obsługi nowych formatów obrazu i wideo 3D.

Wtyczki firmy Bryce korzystają także z rozszerzenia .BRI.

Jak otworzyć plik BRM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BRM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BRM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BRM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BRM

Inne problemy z plikiem BRM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BRM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BRM:

  • plik BRM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BRM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BRM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik