• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BKF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BKF. Jeżeli chcesz otworzyć plik BKF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BKF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Backup Format Microsoft

Co to jest plik BKF?

Katalog plików utworzonych za pomocą narzędzia Kopia zapasowa systemu Windows. W zestawie z systemem Windows NT i XP Pro (znajdującym się w folderze Programy & rarr Akcesoria i narzędzia systemowe rarr.). Musi być zainstalowany z dysku instalacyjnego XP Home do pracy z systemem Windows XP Home Edition.

Pliki BKF można przywrócić do systemów Windows Server 2008 i Windows Vista przy użyciu narzędzia Kopia zapasowa - przywracanie systemu Windows NT.

Jak otworzyć plik BKF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BKF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BKF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BKF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BKF

Inne problemy z plikiem BKF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BKF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BKF:

  • plik BKF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BKF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BKF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik