• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BA. Jeżeli chcesz otworzyć plik BA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Scifer Archive External Archive Format Scifer

Co to jest plik BA?

Archiwum danych zawierające skompresowane dane binarne. Informacje nagłówkowe odnośników przechowywane w oddzielnym pliku .XML. Utworzono z programem Scifer, programem do archiwizacji danych, który wykorzystuje algorytm kompresji uniwersalnego algorytmu logowania (UCL).

Scifer może tworzyć archiwa SEN, które przechowują nagłówek i dane binarne w tym samym pliku.

Jak otworzyć plik BA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BA

Inne problemy z plikiem BA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BA:

  • plik BA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik