• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku B64

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem B64. Jeżeli chcesz otworzyć plik B64, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku B64

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ASCIIi Base64 MIME Encoded Archive Format N/A

Co to jest plik B64?

Plik binarny szyfrowany przy użyciu kodowania base64. Często używane do konwersji danych tekstowych na dane typu base64. Umożliwia bardziej niezawodne przesyłanie załączników do wiadomości e-mail i innych informacji. Podobny do załącznika .MIME.

Jak otworzyć plik B64?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku B64 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi B64 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem B64 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik B64

Inne problemy z plikiem B64

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem B64 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami B64:

  • plik B64 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku B64 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik B64 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik