• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AWT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AWT. Jeżeli chcesz otworzyć plik AWT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AWT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AbiWord Template Document Format AbiSource

Co to jest plik AWT?

Szablon dokumentu utworzony przez AbiWord, darmowy program do edytowania tekstu. Zapamię tanie ustawień predefiniowanych stron i stylów dla dokumentu. Umożliwia użytkownikom tworzenie wielu dokumentów .ABW z tym samym formatowaniem.

Jak otworzyć plik AWT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AWT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AWT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AWT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AWT

Inne problemy z plikiem AWT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AWT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AWT:

  • plik AWT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AWT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AWT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik