• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AUTOPLAY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AUTOPLAY. Jeżeli chcesz otworzyć plik AUTOPLAY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AUTOPLAY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AutoPlay Media Studio Project Format Indigo Rose

Co to jest plik AUTOPLAY?

Plik projektu stworzony przez AutoPlay Media Studio, narzędzie do szybkiego tworzenia aplikacji służące do tworzenia gier, menu CD i aplikacji multimedialnych. Zapewnia informacje o interfejsie użytkownika aplikacji, a także działania, które należy podjąć, gdy użytkownik współdziała z programem.

Pliki projektu AUTOPLAY są zapisywane w formacie XML. Przechowują właściwości projektu, a także odwołują się do plików projektu, zapisywanych w katalogu o nazwie CD_Root. Ten katalog jest zapisywany w projekcie i jest zapisywany w tym samym katalogu, co plik projektu.

Jak otworzyć plik AUTOPLAY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AUTOPLAY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AUTOPLAY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AUTOPLAY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AUTOPLAY

Inne problemy z plikiem AUTOPLAY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AUTOPLAY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AUTOPLAY:

  • plik AUTOPLAY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AUTOPLAY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AUTOPLAY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik